Członkowie stowarzyszenia

 

Członkowie stowarzyszenia

Imię i nazwisko

 

Bach Jarosław Józef

 

Bańka Jerzy

 Reprezentant Gminy Cewice

Baranowski B&G Proenergy s.c. Jerzy

 

Barański Maciej

reprezentant stowarzyszenia Przyjazny Basket

Bianga Patryk

 

Chmielewski Roman

 

Chrostowska Małgorzata

 

 Cyman Andrzej , Beata Andryskowska

Reprezentanci stowarzyszenia „Rozwój Bukowiny”

Czynszak Aleksandra

 

Czynszak Dariusz

 

Dampc Jarosław

 

Dampc Norbert

 

Dawidowska Karolina

 

Dmochowski Łukasz

 

Doliński Wiesław Waldemar

 

Drzazgowska Anna

 

Drzazgowski Marcin

 

Dubiel Klaudia

 

Dzietczyk Agnieszka

 

Dzietczyk Wiesław

 

Fegler-Kotkiewicz Alina stowarzyszenie EDUQ

Reprezentant stowarzyszenia EDUQ

FHU „A.B” Adam Bugajski Adam Bugajski

 

Gałązka Klaudia

 

Gębka Wiesław

Reprezentant Gminy Choczewo

Glegoła Marek

Reprezentant stowarzyszenia Towarzystwo Historii Łeby

Gleske Małgorzata

 

Gocaliński Maciej

 

Godderis Elżbieta

Reprezentant Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Lęborskiego

Godderis RAGOINVEST Rafał

 

Gołyszny Jacek

 

Grabowska Celina

 

Grala Wojciech

 

Greczko Ludwik

 

Gruba Sabina

 

Grudziński Marcin

 

Grzenkowicz Ilona

 

Grzędzicki Roman

 

Gwizdała Wiesław

 

Hoffman Adam

 

Horanin Ewa Stefania

Reprezentant stowarzyszenia LOT „Łeba- Błękitna Kraina”

Horczak Renata

 

 Jakub Rutkiewicz

Reprezentant stowarzyszeniaLOT „Ziemia Lęborska – Łeba”

Janczak  Hanna

Reprezentant Regionalnego  Centrum Młodzieży

Jędruch Sylwia Dominika

 

Jurkiewicz Jan

 

Justyna Maria

 

Karbowska Agnieszka

 

Karbowska Marzena Beata

 

Karlikowska Olga

 

Karlikowski Wojciech

 

Kasprzyk Hanna

 

Kępińska Renata

 

Kleina Adam

 

Kleina Grzegorz

 

Kleina Joanna

 

Kondratowicz Jan

 

Kondratowicz Jan Józef

 

Koniński Wojciech

 

Kosecki Zbigniew

 

Kosiński Tomasz

 

Kostuch Ryszard

 

Kozłowski Henryk

Reprezentant stowarzyszenia JKS „Senny”

Kropidłowska Sylwia

 

Ks.Myszk Zenon

Reprezentant stowarzyszenia Rodzina Kolpinga

Kwidzyński Mieczysław

 

Lademan Teresa

 

Laskowski Paweł

 

O.Legieżyński Mariusz OMI

Reprezentant Parafia Rzymsko – Katolicka P.W.WNMP w Łebie

Lewiński Andrzej

 

Łasiński Krzysztof Adam

Reprezentant Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Choczewie

Łukaszek Michał

 

Machola Maria

Reprezentant stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Jesteśmy Razem „

Maciukiewicz Franciszek

 

Maciukiewicz Maria

 

Maroń Marcin

 

Mihuniewicz Daniel

Reprezentant Ochotniczej Służby Ratowniczej Lębork

Miklaszewski Tomasz

 

Miłosz Wojciech

Reprezentant stowarzyszenia Grupa Lokalna – Łebscy Rybacy

Muranowicz Wojciech

 

Mysliński Andrzej

Reprezentant stowarzyszenia „For Baltic” Wicko

Myślińska Aleksandra

 

Myśliński Andrzej

 

Nadstawna Dorota

 

Namyślak Witold Tadeusz

Miasto Lębork

Niedżwiecka Marta

 

Niedżwiecki Michał

 

Nowak Adam

Reprezentant Zrzeszenia Kaszubsko – Pomorskiego oddział Cewice

Olechnowicz Tomasz

 

Ossowska-Szara Teresa

Reprezentant stowarzyszenia „Lepszy Lębork – Lepszy Powiat „

Penkowski Eugeniusz

 

Penkowski Rafał

 

Pęski Marcin

 

Pieńkowska- Sadowska Grażyna

Reprezentant stowarzyszenia Lęborski Uniwersytet 3 wieku

Piotrowski Marek

Reprezentant Lęborskiego Klubu Sportowego „Pogoń Lębork”

Pipka Magdalena

 

Piszko Grzegorz

 

Piwka Stanisław

 

Pobłocki Piotr

Reprezentant Klubu Sportowego „Shotokan” Lębork

Pomorski Janusz

Reprezentant stowarzyszenia pomocy osobom ze spektrum autyzmu „Niebieski Skarb”

Porębski Wojciech

 

Pruski Jarosław

Reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „IRYDA” w Cewicach

Pruszak Krzysztof Ludwik

Reprezentant Fundacji Ekologiczno – Sportowej im.Tomasza Hopfera Nowa Wieś Lęborska

Puławska Anita

 

Puławski Grzegorz

 

Puławski Grzegorz

Reprezentant stowarzyszenia Łebski Klub Sportowy

Puszcz Krystyna

 

Radtke Ireneusz

 

Reclaf Marzena Elżbieta

 

Rydzewska Roksana

 

S.C Jantar Marek i Krzysztof  Glegoła

 

Siebiert-Bresler Mirosława

 

Sieklicki Stefan

 

Sierant  Adam

Reprezentant stowarzyszenia Łebskie Towarzystwo Oświatowe

Siuchnińska - Maroń Joanna

 

Siuchnińska Jolanta

 

Siuchnińska Karolina

 

Słowik Andrzej

 

Słowik Bartosz

 

Smorawska Beata

 

Sobótka Robert

 

Starostwo Powiatowe Lębork

 

Stasiak Zdzisław Zygmunt

 

Stenka Adam

 

Stępień Magdalena Anna

Reprezentant stowarzyszenia na rzecz rozwoju Gminy Wicko „Inicjatywa”

Stochlak Mariusz

 

Strzechmiński Andrzej Marek

Reprezentant Gminy Miejskiej Łeba

Szymańska Dominika

 

Szymański Mirosław

 

Szymański Tomasz

 

Terlecka Jolanta

 

Tomicka Julia

 

Uryasz Jerzy

 

Uryasz Natasza

 

Waleśkiewicz Dariusz

Reprezentant Gminy Wicko

Waleśkiewicz Magdalena

 

Waleśkiewicz Patryk

 

Waleśkiewicz Zbigniew

 

Warska Tatiana Maria

 

Wawrzyniak Jacek

 

Wenta Krystian

Reprezentant stowarzyszenia „Rozwój Sołectwa Popowo „

Wesołowska Iwona

 

Wiczkowski Wojciech

 

Wiśniewski Stanisław

 

Wittke Ryszard Jan

Reprezentant Gminy Nowa Wieś Lęborska

 Wojciech Koniński - reprezentant

Reprezentant Ochotniczej Straży Pożarnej w Łebie

Wojciechowska Elżbieta

 

Wojtaś Karol

 

Wolańska Agnieszka

 

Wrzesień Bogusław Adam

 

Wrzosek Tomasz

 

Zajączkowska Alicja

Reprezentant Starostwa Powiatowego Lębork

 

Gmina Miejska Łeba
Gmina Wicko
Gmina Nowa Wieś Lęborska

Biuro

Gmina Cewice
Gmina Choczewo
Gmina Miasto Lębork
Powiat Lęborski