Członkowie stowarzyszenia

Bach Jarosław Józef
Baniak Wiesław
Baranowski B&G Proenergy s.c. Jerzy
Bianga Patryk
Chmielewski Roman
Chrostowska Małgorzata
Czynszak Dariusz
Czynszak Aleksandra
Dampc Norbert
Dampc Jarosław
Dawidowska Karolina
Dmochowski Łukasz
Doliński Wiesław Waldemar
Drzazgowska Anna
Drzazgowski Marcin
Dubiel Klaudia
Dzietczyk Agnieszka
Dzietczyk Wiesław
Fegler-Kotkiewicz stowarzyszenie EDUQ Alina
FHU „A.B” Adam Bugajski Adam Bugajski
Gałązka Klaudia
Gębka Wiesław
Glegoła Marek
Gleske Małgorzata
Gocaliński Maciej
Godderis Elżbieta
Godderis RAGOINVEST Rafał
Gołyszny Jacek
Grabowska Celina
Grala Wojciech
Greczko Ludwik
Gruba Sabina
Grudziński Marcin
Grzenkowicz Ilona
Grzędzicki Roman
Gwizdała Wiesław
Hoffman Adam
Horanin Ewa Stefania
Horczak Renata
Janczak Regionalne Centrum Młodzieży Hanna
Jędruch Sylwia Dominika
Jurkiewicz Jan
Justyna Maria
Karbowska Agnieszka
Karbowska Marzena Beata
Karlikowska Olga
Karlikowski Wojciech
Kasprzyk Hanna
Kępińska Renata
Kleina Grzegorz
Kleina Joanna
Kleina Adam
Koniński Wojciech
Kosecki Zbigniew
Kosiński Tomasz
Kostuch Ryszard
Kozłowski Henryk
Kropidłowska Sylwia
Ks.Myszk Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Łebie Zenon
Kwidzyński Mieczysław
Lademan Teresa
Laskowski Paweł
Legieżyński Mariusz
Lewiński Andrzej
LOT Ziemia Lęborska – Łeba Jakub Rutkiewicz – reprezentant
Łasiński Krzysztof Adam
Łukaszek Michał
Machola Maria
Maciukiewicz Franciszek
Maciukiewicz Maria
Maroń Marcin
Mihuniewicz Ochotnicza Służba Ratownicza Daniel
Miklaszewski Tomasz
Miłosz Wojciech
Muranowicz Wojciech
Mysliński Andrzej
Myślińska Aleksandra
Myśliński Andrzej
Nadstawna Dorota
Namyślak Witold Tadeusz
Niedżwiecka Marta
Niedżwiecki Michał
Nowak Adam
Ochotnicza Straż Pożarna w Łebie Wojciech Koniński - reprezentant
Ossowska-Szara Teresa
Olechnowicz Tomasz
Penkowski Eugeniusz
Penkowski Rafał
Pernal Jerzy
Pęski Marcin
Pieńkowska Sadowska Grażyna
Piotrowski Marek
Pipka Magdalena
Piszko Grzegorz
Piwka Stanisław
Pobłocki Piotr
Pomorski Janusz
Porębski Wojciech
Pruski Jarosław
Pruszak Krzysztof Ludwik
Puławska Anita
Puławski Grzegorz
Puławski Grzegorz
Puszcz Krystyna
Radtke Ireneusz
Reclaf Marzena Elżbieta
Rydzewska Roksana
S.C Jantar Marek Glegoła
Krzysztof Glegoła – przedstawiciel
Siebiert-Bresler Mirosława
Sieklicki Stefan
Sierant Marek
Sierant (ŁTO) Adam
Siuchnińska Karolina
Siuchnińska Jolanta
Siuchnińska - Maroń Joanna
Słowik Andrzej
Słowik Bartosz
Smorawska Beata
Sobótka Robert
Stasiak Zdzisław Zygmunt
Stępień Magdalena Anna
Stochlak Mariusz
Stowarzyszenie „Rozwój Bukowiny „ Andrzej Cyman Beata Andryskowska
Stowarzyszenie Rozwój Sołectwa Popowo (reprezentant
Krystian Wenta)
Krystian Wenta
Strzechmiński Andrzej Marek
Szara Teresa
Szymańska Dominika
Szymański Tomasz
Szymański Mirosław
Terlecka Jolanta
Tomicka Julia
Uryasz Jerzy
Uryasz Natasza
Waleśkiewicz Dariusz
Waleśkiewicz Patryk
Waleśkiewicz Zbigniew
Waleśkiewicz Magdalena
Warska Tatiana Maria
Wawrzyniak Jacek
Wesołowska Iwona
Wiczkowski Wojciech
Wiśniewski Stanisław
Wittke Ryszard Jan
Wojciechowska Elżbieta
Wojtaś Karol
Wolańska Agnieszka
Wrzesień Bogusław Adam
Wrzosek Tomasz
Zajączkowska Alicja

Gmina Miejska Łeba
Gmina Wicko
Gmina Nowa Wieś Lęborska

Biuro

Gmina Cewice
Gmina Choczewo
Gmina Miasto Lębork
Powiat Lęborski